Cultural Village Schaaktoernooi 2010

Uitslagen


Ronde 1 - maandag 15 november
Piet Peelen   -   Roeland Pruijssers      0 - 1
Lars Ootes - Sjoerd Plukkel   -
Sahaj Grover - Arun Prasad   1 - 0
Dariusz Swiercz - Oleksandr Sulypa   -
Twan Burg - Enrico Blees   1 - 0

Ronde 2 - dinsdag 16 november
Roeland Pruijssers - Enrico Blees   1 - 0
Oleksandr Sulypa - Twan Burg   1 - 0
Arun Prasad - Dariusz Swiercz   -
Sjoerd Plukkel - Sahaj Grover   0 - 1
Piet Peelen - Lars Ootes   1 - 0

Ronde 3 - woensdag 17 november
Lars Ootes - Roeland Pruijssers   1 - 0
Sahaj Grover - Piet Peelen   -
Dariusz Swiercz - Sjoerd Plukkel   -
Twan Burg - Arun Prasad   0 - 1
Enrico Blees - Oleksandr Sulypa   -

Ronde 4 - donderdag 18 november
Roeland Pruijssers - Oleksandr Sulypa   1 - 0
Arun Prasad - Enrico Blees   1 - 0
Sjoerd Plukkel - Twan Burg   -
Piet Peelen - Dariusz Swiercz   0 - 1
Lars Ootes - Sahaj Grover   0 - 1

Ronde 5 - vrijdag 19 november
Sahaj Grover - Roeland Pruijssers   1 - 0
Dariusz Swiercz - Lars Ootes   1 - 0
Twan Burg - Piet Peelen   1 - 0
Enrico Blees - Sjoerd Plukkel   0 - 1
Oleksandr Sulypa - Arun Prasad   -

Rustdag - zaterdag 20 november

Ronde 6 - zondag 21 november
Roeland Pruijssers - Arun Prasad   -
Sjoerd Plukkel - Oleksandr Sulypa   0 - 1
Piet Peelen - Enrico Blees   0 - 1
Lars Ootes - Twan Burg   0 - 1
Sahaj Grover - Dariusz Swiercz   -

Ronde 7 - maandag 22 november
Dariusz Swiercz - Roeland Pruijssers   1 - 0
Twan Burg - Sahaj Grover   -
 Enrico Blees - Lars Ootes   0 - 1
Oleksandr Sulypa - Piet Peelen   1 - 0
Arun Prasad - Sjoerd Plukkel   1 - 0

Ronde 8 - dinsdag 23 november
Roeland Pruijssers - Sjoerd Plukkel   1 - 0
Piet Peelen - Arun Prasad   -
Lars Ootes - Oleksandr Sulypa   0 - 1
Sahaj Grover - Enrico Blees   1 - 0
Dariusz Swiercz - Twan Burg   1 - 0

Ronde 9 - woensdag 24 november
Twan Burg - Roeland Pruijssers   0 - 1
Enrico Blees - Dariusz Swiercz   0 - 1
Oleksandr Sulypa - Sahaj Grover   1 - 0
Arun Prasad - Lars Ootes   -
Sjoerd Plukkel - Piet Peelen   0 - 1