Cultural Village Chess Tournament 2007

Uitslagen


Ronde 1 - maandag 19 november
Dorian Rogozenko   -   Thomas Willemze      1 - 0
Ralf Akesson - Djurre den Heeten   1 - 0
Chiel van Oosterom - Robert Ris   0 - 1
Daan Brandenburg - Milen Vasilev   0 - 1
Dimitri Reinderman - Julius Armas   1 - 0

Ronde 2 - dinsdag 20 november
Thomas Willemze - Julius Armas   1 - 0
Milen Vasilev - Dimitri Reinderman   0 - 1
Robert Ris - Daan Brandenburg   -
Djurre den Heeten - Chiel van Oosterom   0 - 1
Dorian Rogozenko - Ralf Akesson   1 - 0

Ronde 3 - woensdag 21 november
Ralf Akesson - Thomas Willemze   1 - 0
Chiel van Oosterom - Dorian Rogozenko   0 - 1
Daan Brandenburg - Djurre den Heeten   1 - 0
Dimitri Reinderman - Robert Ris   1 - 0
Julius Armas - Milen Vasilev   0 - 1

Ronde 4 - donderdag 22 november
Thomas Willemze - Milen Vasilev   0 - 1
Robert Ris - Julius Armas   1 - 0
Djurre den Heeten - Dimitri Reinderman   0 - 1
Dorian Rogozenko - Daan Brandenburg   -
Ralf Akesson - Chiel van Oosterom   1 - 0

Ronde 5 - vrijdag 23 november
Chiel van Oosterom - Thomas Willemze   -
Daan Brandenburg - Ralf Akesson   -
Dimitri Reinderman - Dorian Rogozenko   -
Julius Armas - Djurre den Heeten   0 - 1
Milen Vasilev - Robert Ris   -

Rustdag - zaterdag 24 november

Ronde 6 - zondag 25 november
Thomas Willemze - Robert Ris   -
Djurre den Heeten - Milen Vasilev   1 - 0
Dorian Rogozenko - Julius Armas   -
Ralf Akesson - Dimitri Reinderman   -
Chiel van Oosterom - Daan Brandenburg   -

Ronde 7 - maandag 26 november
Daan Brandenburg - Thomas Willemze   -
Dimitri Reinderman - Chiel van Oosterom   1 - 0
Julius Armas - Ralf Akesson   1 - 0
Milen Vasilev - Dorian Rogozenko   0 - 1
Robert Ris - Djurre den Heeten   1 - 0

Ronde 8 - dinsdag 27 november
Thomas Willemze - Djurre den Heeten   1 - 0
Dorian Rogozenko - Robert Ris   -
Ralf Akesson - Milen Vasilev   1 - 0
Chiel van Oosterom - Julius Armas   1 - 0
Daan Brandenburg - Dimitri Reinderman   -

Ronde 9 - woensdag 28 november
Dimitri Reinderman - Thomas Willemze   -
Julius Armas - Daan Brandenburg   -
Milen Vasilev - Chiel van Oosterom   1 - 0
Robert Ris - Ralf Akesson   -
Djurre den Heeten - Dorian Rogozenko   1 - 0